רחוב סרלין 3 תל אביב, 6765374
א' - ה' 09:00-18:00 שישי עד 12:00
רחוב סרלין 3 תל אביב, 6765374
א' - ה' 09:00-18:00 שישי עד 12:00

מנעולן תל אביב מסבירים כלל חשוב: הגנה עקרית מפני נוכלות הוא להשאיר את הנוכל בצד השני של דלת הבית. הדבר לכאורה פשוט ככל שבטוחים מי נמצא מחוץ לבית! אולם לא תמיד ניתן הדבר, בפרט לא למי שהשמיעה קשה עבורם ואז מתוך סקרנות פותחים את הדלת כדי לראות שלא החמיצו איזו הזדמנות, לנישה הזו מזנק אותו נוכל שכבר הכין סיפור כיסוי מדהים.

מנעולן-נט מציעים פתרון להגנה על יקירכם

בעיקר בגיל השלישי, לאוכלוסיה מסוימת חושי השמיעה והראייה מתחילים לרדת, אך אין זה אומר שצריך להתרגל לכך. הטכנולוגיה היום מסייעת להתמודד עם הירידה בשמיעה ובראייה ושומרת על איכות החיים בזכות גאדג'טים חכמים ופשוטים לתפעול. דברו אתנו! למפגעים רציניים פנו למוקד עריית תל אביב 106.

  • עוד בעיר הגדולה:

נהוג לחשוב שבני הגיל השלישי מאופיינים בטכנופוביה, אך בשנים האחרונות כבר לא נדיר למצוא מבוגרים המשתמשים בסמארטפונים ובגאדג'טים שונים, המאפשרים להם להמשיך לחיות כמו צעירים ולהיות חלק מהקדמה. איפארמה, בית המרקחת המקוון המוביל בישראל לשיווק תרופות וציוד רפואי עד הבית, מציע כעת גאדג'ט ופטנט חדשני לשיפור איכות חיי הגיל השלישי: עינית דיגיטלית לדלת .

מנעולן בתל אביב לרשותך פריצת רכבים, פורץ מנעולים ודלתות
מנעולן בתל אביב לרשותך פריצת רכבים, פורץ מנעולים ודלתות
מנעולן תל אביב ממליץ להתקין עינית דיגיטלית לדלת הבית מאפשרת לראות בקלות ובנוחות מי מקיש בדלת

העינית מקרינה תמונה ברורה ומוגדלת של הנעשה מחוץ לדלת וכך מסייעת לשמור על ביטחון דיירי הבית על ידי זיהוי נכון של האדם מחוץ לדלת. העינית הינה למעשה מצלמה המחוברת למסך LCD 3.2 ומתאימה לדלתות פלדה ועץ.

העינית מותקנת במקום העינית הרגילה ע"י התקנה פשוטה. המוצר נותן מענה מצוין למבוגרים וכן לכבדי ראיה, נמוכי קומה וילדים אשר זווית הראיה הרחבה מאפשרת להם לראות את המתרחש בחוץ. גם המחיר די נמוך.

נשמח לעזור לכם או ליקירכם בכל נושא מיגון הכניסה, הן מנוכלים המתדפקים על הדלת והן באמצעות דלת משוריינת להגנה טובה יותר מפני פורצים, פנו אלינו בכל עת לייעוץ ללא תשלום למספר טלפון מנעולן תל אביב:  050-760-2-760.